O spoločnosti

Spájame sa
pre váš biznis

V4G poskytuje služby v oblasti právneho poradenstva, daní, auditu a účtovníctva už od roku 2009.
Tím našich konzultantov ponúka klientom komplexné poradenské služby pri vykonávaní ich každodenných činností ako aj riešenia náročných obchodných transakcií.

Vďaka širokému portfóliu našich poradenských činností nám klienti môžu prenechať riešenie svojich rôznorodých problémov a efektívne sa sústrediť na to, čo je pre nich naozaj podstatné, riadenie ich obchodných aktivít.

V4 Group prináša komplexné poradenské služby pod jednou strechou. Medzinárodné pôsobenie v Poľsku, Maďarsku, Českej republike a na Slovensku vyjadruje spoluprácu v rámci regiónu Vyšehradskej štvorky.

Vízia a hodnoty

01
Všetky služby
pod jednou strechou
Klient má nielen kvalitne zabezpečené viaceré služby potrebné pre jeho podnikanie jednou spoločnosťou, ale zároveň táto spoločnosť garantuje aj znalosť súvislostí z daných oblastí pôsobenia.
02
Cezhraničnosť
Klientovi prinášame výhody v prípade expanzie, analýzy trhu a analýzy trhových podmienok v krajinách vyšehradskej štvorky a vo všetkých štyroch oblastiach pôsobenia značky.
03
Odbornosť
a profesionalita
Naši klienti hľadajú u nás dôveru, pocit, že sú v dobrých rukách a vedia sa na nás spoľahnúť. Sme presvedčení, že naša profesionalita a diskrétnosť sú základom budovania nášho dobrého mena V4G.
04
Dynamickosť
Náš mladý dynamický kolektív predstavuje pre značku rýchlu adaptáciu a prispôsobivosť zmenám, ktoré sa v tejto dobe dejú neustále. Náš tím kolegov sa snaží o promptné a správne riešenia, sleduje trendy a udržiava kontinuálne interné vzdelávanie v oblastiach svojho pôsobenia.

Vedenie spoločnosti

Partner
Michal Jelínek
Dane I Transfer Pricing
Partner
Miroslav Šperka
Právo I Dane
Partner
Július Činčala
Audit I Dane
Partner
Eva Nemšáková
Právo I Dane
Partner
Mária Hanuliaková
Právo

Ocenenia

Daňová firma roka 2019
Právnická firma roka 2020 - daňové právo
Právnická firma roka 2020 - trestné právo
Právnická firma roka 2017 - pracovné právo
Právnická firma roka 2017 - daňové právo
Právnická firma roka 2017 - duševné vlastníctvo
Právnická firma roka 2018 - verejné obstarávanie
Právnická firma roka 2018 - daňové právo
Právnická firma roka 2018 - trestné právo